مرکز توزیع مویز سیاه بی دانه

مرکز توزیع مویز سیاه بی دانه از تولیدات داخل ایران و یا وارداتی در این سایت که خود، تولید و بسته بندی کننده انواع این محصولات است می باشد و مشتری می تواند خرید حضوری و یا غیر حضوری داشته باشد.

مرکز توزیع مویز

تولید مویز سیاه بی دانه

یکی از انواع خشکبار که در بازار ایران زمانی بسیار پرفروش بود مویز سیاه بی دانه بوده که در حال حاضر و به لطف مسئولین اقتصادی کشور، وقتی که نرخ ارز بسیار بالا برود طبیعتاً روی هزینه تولید و یا حتی واردات این محصولات تاثیر مستقیم گذاشته و قیمت آن بسیار گران می شود و به همین جهت مصرف این محصول در حال حاضر بسیار کمتر از گذشته شده است.

 

در گذشته‌های دیرباز به دلیل خواصی که مویز داشت استفاده از آن رایج بود و تقریباً در هر منزل یافت می‌شد و بیشتر مردم دوست دارند این محصول را که مصرف می‌کنند سیاه رنگ باشد و تا حد امکان بی‌ دانه یا بی هسته، به همین جهت قیمت این محصولات نیز در گران ترین حالت خود قرار خواهد داشت.

 

مناطق مختلفی هم در ایران هستند که محصولات را تولید می کند که می توان به داراب و دشمن زیاری استان فارس، تاکستان استان قزوین، ملایر استان همدان، کاشمر استان خراسان رضوی و سردشت استان کردستان اشاره نمود. ولی تولیدات این مراکز عموماً هسته دار و قرمز رنگ می باشد و به جهت برای تامین نیاز مشتریان که به دنبال خرید مویز سیاه بی دانه یا بی هسته هستند، اقدام به واردات آن از کشورهایی نظیر ازبکستان و افغانستان و به تازگی تاجیکستان می کنند که ما آنها را در بازار با نام مویز ازبک و مویز افغان می‌شناسیم.

توزیع مویز بی دانه

فروش مویز سیاه بی دانه

مجموعه تولیدی کشمش آراد به صورت تخصصی بر روی بحث تولید، بسته بندی و صادرات انواع کشمش در تاکستان استان قزوین فعالیت دارد اما برای تامین مشتریان خود که عموماً برای بازار داخل هستند کشمش مویز هم به فروش می رساند.

 

به صورت کلی مویز به ۳ صورت در بازار ایران موجود بوده و عرضه می گردد که شامل موارد زیر می باشد:

  1. مویز قرمز دانه دار
  2. مویز سیاه دانه دار
  3. و مویز سیاه بی دانه

 

هر سه محصول فوق در این مرکز موجود است که ممکن است بسته بندی کارتونی و یا کیسه ای داشته باشد و یا اینکه فرآوری شده و یا فرآوری نشده باشد. پس وقتی که با مدیر فروش هر مجموعه‌ای که این محصولات را در اختیار دارد صحبت می‌کنید حتماً باید موارد نیاز خود را بفرمایید تا ایشان به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند.

 

در حال حاضر این محصولات از کیلویی ۱۲ هزار تومان شروع شده و تا کیلویی ۱۱۵ هزار تومان هم پیش می رود که طبیعتاً گرانترین حالت آن، مربوط به مویز ازبک سایز ۱۴ و ۱۵ بی دانه تولید ازبکستان می‌باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما