خرید از کارخانه کشمش طلایی ملکان

در این سایت مشتری و خریدار می تواند اقدام به خرید کشمش طلایی تولید ملکان از کارخانه به صورت مستقیم داشته باشد و این برای خریدار می تواند بسیار عالی بوده چرا که علاوه بر اینکه محصول تازه تهیه می کند بلکه با قیمت مناسب تری هم به دستش خواهد رسید.

خرید کشمش ملکان

کارخانه تولید کشمش طلایی مرغوب

در این سایت مشتری و خریدار می تواند به صورت مستقیم و بدون واسطه با کارخانه تولید کشمش طلایی که برای صادرات بسیار مناسب است وارد مذاکره شده و خرید خود را درب کارخانه انجام دهد.

 

کشمش طلایی محصولی می باشد که در دو کیفیت متفاوت در کشورمان در دو منطقه متفاوت تولید می گردد که یکی ملایر استان همدان است و مناسب مشتریانی می باشد که به دنبال خرید بار ارزان در کنار کیفیت پایین می باشند و محصول ملکان و بناب استان آذربایجان شرقی هم مناسب مشتریانی است که محصول لوکس و با کیفیت می خواهند که طبیعتاً قیمتی در خور هم خواهد داشت.

 

مرکز تولیدی کشمش آراد با وجود اینکه در تاکستان استان قزوین فعالیت دارد اما برای این که نیاز مشتریان صادراتی خود را که چه در داخل و چه در خارج از کشور هستند تامین کند باید بهترین کشمش طلایی کشورمان را هم فرآوری و بسته بندی داشته باشد.

 

به همین جهت این محصول را به صورت فرآوری نشده و در کیسه از باغداران و بارگاه داران استان آذربایجان شرقی خریداری و در کارخانه خود کارهای فرآوری و بسته بندی را روی آن انجام داده و در کارتون های خود بسته بندی و به فروش می رساند.

کارخانه کشمش طلایی

خرید کشمش طلایی ملکان

کشمش طلایی ملکان به صورت بی دانه و بی هسته می باشد و برای تولید آن انگور را از داربست های بزرگی در بارگاه آویزان می کنند که این کار پس از آغشته شدن محصول به مایع تیزاب انجام می‌گیرد و آفتاب نهایتاً یک هفته آن را تبدیل به کشمش می کند حالا زمانی است که باید به آن گوگرد بزنند تا محصول نهایی زرد و طلایی رنگ شود.

 

در زیر کشمش ها در بارگاه دود گوگرد را سوزانده تا این دود به نواحی مختلف کشمش برسد و اصطلاحاً روی آن بنشیند، حال محصول تولید شده آماده فرآوری در کارخانه های تولید و بسته بندی کشمش خواهد بود.

 

کشمش طلایی در کارتون های ۵ و ۱۰ کیلویی بسته‌بندی و به فروش می‌رسد و بهترین خریداران آن می توان به کشورهای عربی اشاره کرد که الجزایر، مصر، قطر، عمان، و امارات از بهترین مشتریان این محصول به شمار می روند.

 

لازم به ذکر است شما می توانید هم این محصول را درب کارخانه مجموعه تولیدی کشمش آراد در تاکستان خریداری کنید و یا اینکه با ارتباط گرفتن با مدیر فروش مجموعه جناب آقای مصطفی عینی سفارش خود را با پرداخت میزانی به عنوان بیعانه ثبت نموده، بار به گمرک مورد نظر فرستاده شده و تمامی اسناد از آنجا برای شما فکس یا ایمیل می شود. به محض مشاهده این اسناد اقدام به تسویه خواهد کرد و به این صورت بدون دردسر بار را در کشور خود دریافت می کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما