فروش کشمش طلایی درجه ۱ از کارخانه بناب

فروش کشمش طلایی درجه ۱ از تولیدات بناب و ملکان استان آذربایجان شرقی در این مرکز به صورت مستقیم و بدون واسطه از کارخانه انجام می شود و مشتریانی که قصد خرید این محصولات را با بهترین قیمت دارند با واحد فروش کارخانه ارتباط بگیرند.

کشمش طلایی زیر نور آفتاب (تصویر پایین)

کارخانه کشمش طلایی

کارخانه تولید کشمش طلایی درجه ۱

کشمش طلایی یا کشمش انگوری یکی از بهترین محصولات صادراتی کشورمان می‌باشد که در مناطقی از استان آذربایجان شرقی در شهرهایی نظیر بناب، ملکان و مراغه و استان همدان شهر ملایر در مقیاس زیادی تولید می گردد آن هم در دو کیفیت متفاوت و قیمتی متفاوت.

 

کشمش طلایی که در استان آذربایجان تولید می گردد به علت استفاده از بارگاه در خشک کردن انگور و رسیدن دود گوگرد به نواحی مختلف کشمش باعث می‌شود کیفیت بالاتری داشته باشد و طبیعتا این کیفیت بالاتر قیمتی بالاتر هم خواهد داشت آن هم نسبت به تولیدات ملایر که چون میزان دود گوگرد به دانه‌های کشمش به صورت نامتقارن می رسد به همین جهت کیفیت محصول نهایی پایین و قیمت آن نیز پایین تر خواهد شد.

 

مشتری در این مرکز قطعاً یکی از دو حالت بالا را به عنوان خرید محصول مورد نظر خود باید انجام دهد که نمونه باکیفیت و نمونه کیفیت متوسط هر دو در این مرکز تولید شده و قابلیت صادرات آن در کارتون های ۵ و ۱۰ کیلویی پنج لایه موجود می باشد.

 

قطعاً خرید شما در این مرکز به صورت مستقیم و بدون واسطه از کارخانه است، کارخانه مجموعه تولیدی کشمش آراد که در تاکستان استان قزوین واقع شده و می تواند به شما در صادرات این محصول صفر تا صد کمک کند.

کشمش طلایی بدوون استفاده از نور (تصویر پایین)

فروش کشمش بناب

فروش کشمش از کارخانه

منطقه تاکستان، کشمش طلایی تولید نمی‌کند لذا کارخانه‌ داران این شهر که از تولید کنندگان و صادر کنندگان اصلی انواع کشمش در ایران محسوب می شوند برای تامین مشتریان خود نیاز دارند که این بار در سبد کالایی خود داشته باشد اما به چه صورت؟

 

به این صورت که بار را به صورت فله از کشاورزان مناطق بناب و ملکان خریداری می کنند، آن هم در کیسه با دم و شاخه و پس از دادن هزینه حمل در کارخانه خود، کارهای فرآوری و بسته بندی را روی آن انجام می دهند با وجود اینکه هزینه حمل را از جیب پرداخت باید بکنند اما این کار را برای تامین نیاز مشتری خود باید انجام دهند.

 

نکته بسیار مهمی که در مورد کشمش طلایی در ایران وجود دارد این است که اولاً باید بی هسته باشد و ثانیا دانه‌های محصول هر چقدر بیشتر به رنگ زرد و طلایی متمایل شود کیفیتی بالاتر و هر چقدر دانه های غیر از رنگ زرد در میان کشمش های درون کارتون باشد طبیعتاً کیفیت پایین تر و قیمتی پایین تر خواهد داشت.

 

موضوع مهمی را در نظر بگیرید، متاسفانه خیلی از کارخانه داران و عرضه کنندگان کشمش طلایی در ایران تصاویر و فیلم‌هایی را برای مشتری خود چه در داخل و چه در خارج از کشور می‌فرستند که محصول را جلوی نور آفتاب و یا نور چراغ فیلمبرداری و عکسبرداری می کنند و این باعث می شود که تمام دانه های کشمش زرد رنگ شود در صورتی که واقعیت امر این چنین نیست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما