بازار پخش کشمش قوچان پلویی

کشمش‌ها همان انگورهایی اند که در آفتاب و یا یک ماده خشک کننده خشک می‌شوند. ویژگی‌های کشمش قوچان بسیار است به علاوه شیرین و حاوی کالری بسیار است.

برخی از آن‌ها عبارتنداز:

 • استفاده در انواع سالادها مثل جو دو سر
 • استفاده در انواع کیک‌ها، دسرها و کلوچه
 • استفاده همراه با برنج
 • استفاده به همراه مغزها
 • به هضم غذا کمک می‌کند.
 • استخوان ها را تقویت می‌کند.

بازار پخش کشمش قوچان پلویی

ویژگی بارز کشمش قوچان پلویی

ویژگی بارز کشمش قوچان پلویی کشمش قوچان پلویی خاصیت های گوناگونی دارد که در ادامه به برخی از آن ها به اختصار اشاره می‌کنیم.

 1. قند و کالری: قند و کالری بالا برای میوه های خشک امری طبیعی است. لذا بایستی حواستان به مصرف بالای آن باشد. از طرفی مصرف به اندازه آن می‌تواند انرژی شما را در طول روز به خوبی تامین کند.
 2. فیبر: فیبر با نرم کردن غذا و افزایش حجم مدفوع به هضم غذا کمک می کند. بنابراین می‌تواند در درمان و پیشگیری از یبوست به شما کمک کند. به علاوه فیبر با افزایش حجم دهی باعث ایجاد سیری شود و می‌تواند در کاهش وزن به شما کمک کند.
 3. آهن: کشمش منبع غنی از آهن است. آهن در ساخت گلبول های قرمز نقش دارد و به انتقال اکسیژن در اندام ها کمک می‌کند.
 4. کلسیم و بور: کشمش سرشار از کلسیم و بور است‌‌. به زنان یائسه، و کودکان و نوجوانان در حال رشد توصیه می‌شود از کشمش به عنوان میان وعده استفاده کنند؛ چرا که از پوکی استخوان جلوگیری می‌کند.
 5. آنتی اکسیدان: کشمش یک منبع طبیعی دارای فیتونین ها است‌. این مواد دارای آنتی اکسیدان اند. آنتی اکسیدان ها به حذف رادیکال های آزاد موجود در خون می‌پردازد و از آسیب به سلول ها جلوگیری می‌کند. بنابراین آنتی اکسیدان ها می‌توانند در پیشگیری از بیماری‌های قلبی و سرطان ها کمک کند.

خرید عمده کشمش قوچان پلویی

خرید عمده کشمش قوچان پلویی

کشمش قوچان پلویی یکی از پرخاصیت ترین میوه های خشک است. اگر شما قصد خرید کشمش قوچان پلویی به صورت بسته بندی را دارید پیشنهاد ما به شما خرید کشمش عمده است. چرا که ویژگی کشمش عمده، بدست آوردن محصول مرغوب و برخورداری از تخفیف ویژه خرید عمده می‌باشد.

 

اگر مایل به اطلاع از قیمت انواع کشمش‌های تیزابی و آفتابی قوچان هستید می‌توانید به طور مستقیم به شرکت بازرگانی انواع کشمش قوچان مراجعه کنید. همچنین می‌توانید به سایت معتبر این شرکت مراجعه کرده و لیست محصولات ارائه شده به همراه قیمت آن را دریافت کنید.

 

چنانچه تمایل به خرید کشمش قوچان پلویی دارید می‌توانید به شرکت بازرگانی آن مراجعه کنید و این محصول را خریداری کنید. در صورتی که از این شرکت فاصله دارید و یا فرصت رفتن به بازار را ندارید می‌توانید آن را از طریق سایت معتبر این شرکت سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید. در این صورت هزینه رفت و آمد را حذف نیز حذف کرده اید‌

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما